WS 2 SK

BIO-TECH

WS 2

Najlepší prípravok na odstránenie farieb z hliníkových a oceľových diskov

BIO-TECH

WS 2

Najlepší prípravok na odstránenie farieb z hliníkových a oceľových diskov

PREČO SI VYBRAŤ WHEEL STRIP NA ČISTENIE DISKOV?

ČO JE WHEEL STRIP A JEHO NÁSTUPCA WS 2?

Wheel Strip je anglický výrobok na odstraňovanie farieb z diskov, ktorý najlepšie pracuje v teplotnom rozsahu od 75°C do 80°C.
Wheel Strip je vodný roztok, ktorý vďaka aktívnym čiastočkám prechádza cez všetky vrstvy farieb a následne sa odlupuje po častiach v plátoch. Výrobok odstraňuje ako základnú, tak aj vrchnú farbu a lak.
Vďaka priebehu čistiaceho procesu sa farba v roztoku väčšinou nerozpustí a preto sa WS2 neznečistí, používa sa opakovane, a preto jeho používanie je veľmi cenovo výhodné.
Na rozdiel od mnohých látok na trhu, Wheel Strip je mimoriadne účinný. Okrem jeho nespornej účinnosti je jeho používanie veľmi jednoduché a bezpečné. Pri zahriatí na teplotu okolo 60°C je prakticky bez zápachu. Tieto výhody z neho robí najčastejšie zvolenú produkt na čistenie diskov, najmä tam, kde sú používatelia pri čistení diskov vystavení priamemu kontaktu s čistiacou chémiou.
V dôsledku zmeny konzistencie roztoku podobnej vode sa WS 2 odkvapká z disku pri jeho vyberaní z čistiacej nádoby. Navyše účinok nového inhibítora vedie k zníženiu viskozity, čo následne zabraňuje tvorbe škvŕn a mechanicky ťažko odstrániteľných zvyškov laku.