KAS IR WHEEL STRIP UN TĀ PĒCTECIS WS 2? LV

BIO-TECH

WS 2

Labākais līdzeklis krāsas noņemšanai no alumīnija un tērauda diskiem

KĀPĒC IZVĒLĒTIES WHEEL STRIP DISKU APKOPEI?

KAS IR WHEEL STRIP UN TĀ PĒCTECIS WS 2?

Wheel Strip ir angļu līdzeklis krāsas noņemšanai no diskiem, kas visefektīvāk darbojas temperatūras diapazonā no 60 līdz 95°C.
Wheel Strip ir ūdens šķīdums, kas – pateicoties aktīvām daļiņām – nokļūstot starp gruntskrāsu un lakas pārklājumu, to paceļ un noloba kārtās. Produkts noņem gan gruntskrāsu, gan virsējo krāsas kārtu.
Pateicoties šādai riteņu atjaunošanas procesa gaitai, krāsa netiks izšķīdināta šķīdumā, un līdz ar to Wheel Strip netiek ātri piesātinās, kā rezultātā mēs iegūstam ilgmūžību, kas padara šo procedūru par ļoti ekonomisku.
Atšķirībā no daudziem tirgū pieejamajiem līdzekļiem, Wheel Strip papildus neapšaubāmajai efektivitātei ir ārkārtīgi drošs līdzeklis lietošanā un – uzkarsējot to līdz aptuveni 60°C temperatūrai – tas ir praktiski bez smaržas. Šīs priekšrocības padara to par visbiežāk izvēlēto līdzekli, jo īpaši tur, kur lietotāji krāsošanas procesā ir pakļauti tiešai saskarei ar ķīmiskām vielām.
WS 2 – uzlabotajam Wheel Strip pēctecim – ir konsistence, kas tika uz ūdenim līdzīgo, tādējādi novēršot preparāta izņemšanu no peldes kopā ar disku. Turklāt jaunā inhibitora darbība samazina viskozitāti, kas savukārt novērš taukainu krāsas atlikumu veidošanos, ko ir grūti noņemt mehāniski.