KAS TAI YRA WHEEL STRIP IR NAUJASIS JOS VARIANTAS WS 2? LT

BIO-TECH

WS 2

Geriausia priemonė dažų pašalinimui nuo aliuminio ir plieno ratlankių

BIO-TECH

WS 2

Najlepszy preparat do usuwania lakieru z felg aluminiowych i stalowych

KODĖL RATLANKIŲ ATNAUJINIMUI REIKIA RINKTIS WHEEL STRIP?

KAS TAI YRA WHEEL STRIP IR NAUJASIS JOS VARIANTAS
WS 2?

Wheel Strip tai Jungtinėje Karalystėje gaminama priemonė, skirta dažų pašalinimui nuo ratlankių, kuri efektyviausiai veikia 60-95 °C temperatūros diapazone.
Wheel Strip tai vandens tirpalas, kuris dėl aktyviųjų dalelių, patekusių tarp pagrindo ir dažų dangos, ją atkelia ir pašalina dalimis. Priemonė pašalina ir gruntą, ir viršutinius dažų sluoksnius.
Dėl tokio ratlankių atnaujinimo proceso pobūdžio, didžioji dalis dažų neištirpsta skystyje, todėl priemonė Wheel Strip ne taip greitai prisotina ir gali būti naudojama ilgiau, taip užtikrindama mažesnes išlaidas.
Skirtingai nuo daugelio rinkoje siūlomų priemonių, Wheel Strip, be neabejotino efektyvumo, yra ypač saugi naudoti, o įkaitinta iki maždaug 60 °C temperatūros yra beveik bekvapė. Dėl visų šių privalumų ši priemonė yra dažniausiai pasirenkamas sprendimas, visų pirma ten, kur dažų pašalinimo proceso metu naudotojams kyla tiesioginio kontakto su cheminėmis medžiagomis pavojus.
Pakeitus WS 2, tai yra patobulintos Wheel Strip versijos, konsistenciją, kuri dabar yra panaši į vandenį, buvo užtikrinta apsauga nuo priemonės pasišalinimo iš vonelės kartu su ratlankiu. Be to, panaudojus naują inhibitorių, sumažėjo produkto klampumas, todėl nebelieka riebių, mechaniniu būdu sunkiai pašalinamų dažų dangos likučių.