MIS ON WHEELSTRIP JA SELLE JÄRGNE TOODE WS 2? EST

BIO-TECH

WS 2

Parim vahend alumiinium- ja terasvelgedelt värvi eemaldamiseks

MIKS VALIDA VELGEDE TAASTAMISEKS WHEEL STRIP?

MIS ON WHEELSTRIP JA SELLE JÄRGNE TOODE WS 2?

Wheel Strip on inglise preparaat velgedelt värvi eemaldamiseks, mis toimib kõige tõhusamalt temperatuurivahemikus 60-95 °C.
Wheel Strip on vesilahus, mis tänu oma aktiivsetele osakestele tungib alus- ja pealmise värvikihi vahele ja eemaldab need laikudena. Toode eemaldab nii alusvärvi kui ka pealmise värvikihi.
Tänu sellele protsessile ei lahustu lakk enamalt jaolt lahuses ja Wheel Strip ei küllastu kiiresti, ning tänu sellele on see toode pikaealine ning protsess ökonoomne.
Erinevalt paljudest turul olevatest toodetest on Wheel Strip äärmiselt ohutu kasutada ja praktiliselt lõhnatu, kui seda kuumutada umbes 60 °C-ni. Tänu nendele eelistele on see toode parim valik, eriti seal, kus kasutajad puutuvad värvi eemaldamise käigus otseselt kokku kemikaalidega.
WS 2 ehk Wheel Stripi täiustatud järglane, tänu konsistentsi muutumisele veetaoliseks ei lase veljel koos preparaadiga vannis pinnale kerkida. Lisaks põhjustab vähendab uus inhibiitor viskoossust, mis omakorda takistab rasvaste, mehaaniliselt raskesti eemaldatavate värvijääkide tekkimist.