PREPARATO WS 2 NAUDOJIMO BŪDAS – LT

BIO-TECH

WS 2

Geriausia priemonė dažų pašalinimui nuo aliuminio ir plieno ratlankių

RATLANKIŲ DAŽŲ PAŠALINIMO NAUDOJANT WS 2 PROCESAS

PREPARATO WS 2 NAUDOJIMO BŪDAS

1. Įkaitinti preparatą iki 75–90 ºC temperatūros (maksimali WS 2 darbo temperatūra yra 90 ºC)
2. Panardinti elementus į įkaitintą priemonę (nedėti į šaltą) ir palikti, kol bus pasiektas norimas dažų pašalinimo efektas(dažų pašalinimo laikas priklauso nuo dangų tipo ir storio bei proceso temperatūros – efektyviausia yra 85 ºC temperatūra)
3. Pašalinus dažus, elementus reikia nuplauti vandeniu (geriausia aukšto slėgio plovimo įranga)
4. Draudžiama vienu metu (vienoje vonelėje) šalinti dažų nuo plieno ir aliuminio elementų, taip pat negalima šalinti dažų nuo žalvario.
5. Vandens papildymas!
a) Jei dažai yra šalinami kasdien (8 valandų darbo diena), naudojant 85 ºC temperatūrą, kas mėnesį visą tirpalo kiekį reikėtų papildyti 5% vandens, pavyzdžiui, jei visas WS 2 kiekis yra 1000 l, kas mėnesį reikėtų įpilti 5 % vandens, tai yra 50 litrų.
b) Jei dažų dangos yra šalinamos retai ir nereguliariai, būtina susisiekti ir pasitarti su pardavėju (dažniausiai pildomo vandens kiekis yra apie 1–3 %).
6. Rezervuaro valymas! Pašalintų dažų likučius reikia reguliariai išimti iš rezervuaro naudojant krepšį arba sietą (po kiekvieno dažų šalinimo), o ne rečiau kaip kartą per ketvirtį būtina išpilti skystį ir kruopščiai išvalyti rezervuarą.
7. PRIEMONĘ VISADA REIKIA LAIKYTI TEIGIAMOJE TEMPERATŪROJE!!!