WS 2 LIETOŠANAS METODE LV

BIO-TECH

WS 2

Labākais līdzeklis krāsas noņemšanai no alumīnija un tērauda diskiem

KRĀSAS NOŅEMŠANA AR WS 2 LĪDZEKLI

WS 2 LIETOŠANAS METODE

1. Uzkarsējiet līdzekli līdz 75-90ºC temperatūrai (WS 2 līdzekļa maksimālā darba temperatūra ir 90ºC)
2. Iegremdējiet detaļas uzkarsētā līdzeklī (nelieciet detaļas aukstā līdzeklī) un atstājiet tajā, līdz tiek iegūts vēlamais krāsas noņemšanas rezultāts (krāsas noņemšanas laiks ir atkarīgs no pārklājumu veida un biezuma, kā arī procesa temperatūras – visefektīvākā darba temperatūra ir 85ºC).
3. Pēc krāsas noņemšanas detaļas ir jānoskalo ar ūdeni (vēlams, ar augstspiediena mazgātāju)
4. Nekad vienlaikus neievietojiet vienā peldē tērauda un alumīnija detaļas un nekad neveiciet krāsas noņemšanu misiņa detaļām.
5. Ūdens papildināšana!
a) Ikdienas (8 stundu darba cikla) krāsas pārklājumu noņemšanas gadījumā 85ºC temperatūrā – pievienojiet 5% ūdens mēnesī attiecībā pret kopējo šķīduma tilpumu, piemēram, ja tilpums ir 1000 l WS 2, katru mēnesi jāpievieno 5 % ūdens, t.i., 50 l
b) Ja krāsas noņemšanas procedūra tiek veikta dažkārt/neregulāri, obligāti sazinieties ar pārdevēju (parasti pievienotā ūdens daudzums ir aptuveni 1-3%).
6. Tvertnes tīrīšana! Noņemtās krāsas paliekas regulāri jāizņem no tvertnes, izmantojot grozu vai sietu (pēc katras nokrāsošanas) un vismaz reizi ceturksnī noteciniet šķidrumu un rūpīgi iztīriet tvertni.
7. VIENMĒR UZGLABĀJIET LĪDZEKLI TEMPERATŪRĀ VIRS NULLES!!! LEJUPIELĀDĒT – WS2 LIETOŠANAS METODE ATPAKAĻ UZ GALVENO